piątek, 25 października 2013

Mój pierwszy halloween'owy :)

Tak szybciutko chciałam Wam się tylko troszkę pochwalić z wykonania swojego pierwszego w życiu halloween'owego makijażu. Moją modelką była piękna Pola, która miała dziś zabawę w szkole a ja zostałam poproszona o przygotowanie na jej twarzy czegoś strasznego. Czy wyszło strasznie - oceńcie sami. Na makijaż miałam 15 minut :)


Najpierw wybieliłam jej troszkę buzię podkładem Revlon Colorstay nr 110 IVORY i przypudrowałam pudrem ryżowym Paese. Następnie przykleiłam wycięte wcześniej z papieru samoprzylepnego zęby - celowo nieregularne :) Czarnym cieniem stemplowałam dookoła zębów i pomiędzy nimi , po czym dookoła delikatnie roztarłam. Na oczy również nałożyłam ten sam czarny matowy cień i delikatnie roztarłam dookoła. Nos również - czarny matowy cień.
Tak więc jesteście w stanie zrobić taki makijaż za pomocą rzeczy, które z pewnością każda z Was ma w domu - no może poza papierem samoprzylepnym. Ale doskonale spisze się każda naklejka :) 
Linia wodna powinna być pociągnięta czarną kredką, ale nie chciałam już maltretować modelki :)
Włosy natapirowałam, wgniotłam w nie troszkę gumy do układania włosów, zmierzwiłam i dobrze przylakierowałam. Współczuję kąpieli :)
Na następny rzut zapowiedział się mój syn z wizją Spiderman'a na twarzy!

Tak więc do następnego!

3 komentarze:

  1. Bardo fajnie wyszło jak na pierwszy raz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję, następnym razem wykonam staranniej, coś na sobie, coś na dzieciakach .... zrobie z nas taką Zombi Rodzinę :)

    OdpowiedzUsuń

Byłaś, czytałaś - pozostaw po sobie ślad - choćby jedno słówko, które zmotywuje mnie oraz innych! Dziękuję :*