sobota, 28 grudnia 2013

Propozycja makijażu sylwestrowego III

A co tam ... zmyłam zrobiłam nowy - taki jak pisałam w poście wcześniej - widoczny, bardzo widoczny... wiem, wiem... wszyscy teraz zielone, szmaragdowe, trawiaste - dlatego ja też chciałam - specjalnie dla Was jeszcze dziś SZMARAGDOWE SMOKY z brokatem - którego oczywiście ledwo na zdjęciach widać ;(

Jako bazę użyłam czarną kredkę żelową Flormar - chciałam uzyskać jak najciemniejszy odcień, dlatego malowałam - rozcierałam - malowałam - rozcierałam - aż powieka była bardzo ciemna. Kredką pomalowałam górną powiekę i połowę dolnej.
Na roztartą kredkę naniosłam cień z paletki Sleek Snapshot - piękny perłowy zielony o nazwie Green Iguana (dolny rząd trzeci z prawej). Oczywiście naniosłam go również na kredkę na dolnej powiece.
Granice porządnie roztarłam cieniem MUG Mocha.
Na wewnętrzną cześć górnej powieki nałożyłam cień z tej samej paletki - perłowy morski o nazwie Humming Bird (górny rząd drugi z prawej).
W wewnętrzne kąciki oka - troszkę zachodząc na środek) nałożyłam zwykły biały brokat - przykleiłam go na uprzednio nałożonej paście brokatowej z paletki brokatów dostepnej w sklepach Claire's.
Dolną powiekę roztarłam zielonym pomieszanym z morskim.
Sam wewnętrzny kącik rozświetliłam pigmentem MAC Vanilla.
Linię wodna pomalowałam czarna kredką.
Na ustach mam szminkę Flormar z serii Deluxe Cashmere DC36.

Efekt wizualny1 komentarz:

  1. Czy mogę umówić sie na makijaż sylwestrowy ? Pracujesz 31 go ? Ja serio, w końcu musimy mieć nasz 1wszy raz ;-)
    Zadzwonię
    Kamila

    OdpowiedzUsuń

Byłaś, czytałaś - pozostaw po sobie ślad - choćby jedno słówko, które zmotywuje mnie oraz innych! Dziękuję :*