poniedziałek, 3 lutego 2014

Wyniki rozdania !

No dobra, na to chyba czekałyście z większą niecierpliwością niż na mój kolejny makijaż ... dlatego też nie będzie owijania w bawełnę i piękne słówka.
Sierotki były już zmęczone dlatego losowanie odbyło się "na ekranie" .... wyświetliłam Top Fans (tak jak zapowiadałam w opisie rozdania, biorę pod uwagę aktywne Fanki) i Olek wskazał Panią .....

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.Angelika Siudem

serdecznie gratuluję i czekam na adres do wysyłki na prv ;)

Mam nadzieję, że aktywność moich Fanów nie zmaleje tym razem - po zakończonym rozdaniu .... niestety zauważyłam to  w przypadku poprzedniego rozdania :( Kilka osób uaktywnia się tylko w przypadku kolejnych konkursów czy rozdań ... to albo podoba Wam się co robię - bo robię to dla Was - albo czyhacie tylko na nowe produkty. A ja naprawdę chce wynagrodzić a nie rozdawać bez sensu ... mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli :)

Jeszcze raz gratuluję Pani Angelice!

Niedługo minie rok mojego blogowania a jeżeli się to zbiegnie z przekroczeniem 500-set lajków to już będzie okazja do zrobienia kolejnej fety dla Was :) Piszcie co byście chciały .... rozdanie, konkurs, metamorfozę jednej z Was ... czekam na pomysły i życzę spokojnej nocy!
6 komentarzy:

  1. Jupiiiii !!! =D Ale mi ciśnienie podskoczyło . Dziękuję bardzo i jaka Pani ?!! =D Angelikaa i niech tak zostanie :) :*
    P.S mnie sie podoba to co robisz i jak to robisz, nie jestem tutaj tylko i wyłącznie dla konkursów ! :)

    OdpowiedzUsuń

Byłaś, czytałaś - pozostaw po sobie ślad - choćby jedno słówko, które zmotywuje mnie oraz innych! Dziękuję :*